AMK Computer

Oficiálna stránka firmy AMK Computer

Prihlasovací formulárShow Password

Náš e-shop

Firma AMK Computer ponúka produkty renomovaných výrobcov v oblasti výpočtovej techniky, ale aj spotrebnej elektroniky.
V oblasti internetového predaja pôsobíme na Slovenskom trhu od roku 2007. Našou prioritou je ponúknuť zákazníkom zaujímavé, kvalitné výrobky v prijateľnej cene.
Čo je prijateľná cena?
Naša cena vychádza z cien našich dodávateľov a inak to ani nemôže byť. Preto aj keď to nie je pre nás výhodné a ziskové, predaj tovaru sme neukončili. No preferujeme predaj osobný. Takto máme istotu, že sme vám ponúkli to, čo naozaj potrebujete a v kvalite akú potrebujete za cenu, ktorá je pre vás únosná. Pritom vy získate prvotriedny produkt, ktorý naplno využijete a nemíňate zbytočne veľa.
Práve z tohoto dôvodu ponúkame aj tovar z programu "Refurbished", "Remarketed", "Renew". Ide o plnohodnotný tovar so všetkými technickými parametrami, v ničom nezaostávajúcimi v rátane záruky, za novými produktami priamo z dielne renomovaných výrobcov.
V našej ponuke však nájdete aj tovar najvyššej kvality a výkonu v primeranej cene. Keďže predaj pre nás nie je prioritou, neinvestujeme do zbytočných, často klamlivých a zavádzajúcich reklám, aj preto sú naše ceny mierne nižšie.
Podkategórie:
Elektroakustika, Elektronické súčiastky, Notebooky, Elektronika pre automobily, Produkty pre bezdrôtovú sieť, Svetelná technika, Káble, Fotovoltaika, Kamerové systémy, Počítače, Satelitné systémy, Video, Počítačové komponenty, Priemyselné zdroje, Periférie počítačov, Produkty pre optickú a metalickú sieť, Náhradné diely, Jednoskové počítače, vývojové prostredie, Vývojové prostriedky, Všetko pre tlač,
SpäťOznamenie:
amkcomputer © 2023