AMK Computer

Oficiálna stránka firmy AMK Computer

Prihlasovací formulárShow Password

Batohy na Notebooky

Batohy na notebooky. Rôzne veľkosti a použitia. V rôznych farbách.
Nie sú podkategórie

SpäťOznamenie:

NATEC batoh pro NB M...

Batoh Natec Merino je moderný a funkčný batoh určený na prepravu notebookov do veľkosti 15,6 palca. Vďaka použitiu odolných materiálov ho možno použiť každý deň a vďaka kombinácii priestoru a ergonómie je batoh ideálny pre školu, štúdium alebo cestovanie.

VŽDY CHRÁNENÉ

Priestranná hlavná priehradka pojme notebooky až do veľkosti 15,6 palca. Špeciálna prepážka zaistí vaše zariadenie a stabilizuje ho vo vnútri batohu počas prepravy. Vďaka upevňovacej pásky na suchý zips navyše zariadenie z tašky náhodne nevykĺzne.

VŠESTRANNÝ A BEZPEČNÝ

Batoh Natec Merino je dokonalým spoločníkom na cesty, okrem bezpečnej prepravy notebooku vám umožní nosiť všetky potrebné periférne zariadenia a veľkosť batohu vám umožní bezpečne ukladať aj dôležité dokumenty. Špeciálne zipsové úchyty vám umožňujú nasadiť na ne visiaci zámok, ktorý chráni obsah vašej tašky pred neoprávneným prístupom.

DOBRE ORGANIZOVANÉ

Druhá priehradka batohu Natec Merino je ďalej rozdelená, vďaka organizéru a vyhradeným vreckám budete môcť udržiavať poriadok vo vnútri batohu. Perá, kľúče alebo mobilné zariadenia teraz budú mať svoje miesto, čo vám umožní rýchlo nájsť čo potrebujete, keď to potrebujete.

ERONÓMIA NA PRVOM MIESTE

Natec Merino je vybavený špeciálnym konektorom pre slúchadlá, ktorý vám umožní pripojiť telefón do druhej komory batohu. Tretí oddiel batohu má sieťovanú prepážku, ktorá je ideálna na uloženie ručných predmetov.

EXTRA PRIESTOR

Batoh má dve ďalšie vrecká na oboch stranách, ktoré poskytujú ľahký prístup k potrebným predmetom, ako sú nápoje, dáždnik atď. KOMFORTNÉ

Ergonomický

, odvetrávaný chrbát a veľkoryso polstrované ramenné popruhy zvyšujú komfort nosenia batohu. Dodatočné vodorovné hrudné popruhy sú ideálne na dlhšie cesty s väčšou záťažou.

PREMYSLENÝ V KAŽDOM DETAILE

Pre vaše pohodlie a mobilitu je batoh Natec Merino vybavený vystuženou kovovou rukoväťou na zavesenie batohu. Jeden z ramenných popruhov má ľahko prístupný držiak na okuliare.

PRISPÔSOBTE SVOJIM POTREBÁM

Nepotrebujete všetok dostupný priestor svojho batohu? Natec Merino má nastaviteľné popruhy vybavené sponami, vďaka ktorým môžete nastaviť šírku batohu a prispôsobiť ho svojim aktuálnym potrebám.

ŠPECIFIKÁCIA:

Typ: Batoh
Špecializácia: Notebooky
Vyhradená veľkosť: 15,6"
Maximálne statické zaťaženie: 8 kg
Oddiely: 3
Materiál: Nylon 1680D
Farba: Čierna
Dĺžka: 345 mm
Šírka: 190 mm
Výška: 465 mm
Vrecká: 2

cena 2699 na sklade: 18 ks
amkcomputer © 2024