Neprihlásený!

AMK Computer

Všetko pre vás a vaše pohodlie.


Zelená energia


Čo je "zelená energia"?
Predstavme si, že sme teraz v pohodlí domova. Okrem domáceho pohodlia chceme mať doma aj tepelnú pohodu. Teda v zime teplo, v lete potrebujeme vychladiť. Všetci vieme veľmi dobre, ako to dosiahnúť - v rodinných domoch, či v bytoch siahneme po ... ( teda nainštalujeme) centrálne vykurovanie. A v lete si nainštalujete klimatizáciu. Je to moderné a aj u nás (na Slovensku) ju mnohé domácnosti bežne používajú.
Až potiaľ je nám všetko jasné... Všteko funguje...
Všetko funguje a máme doma tepelnú pohodu. Vždy!
Vieme čo tým robíme?
Zaťažujeme našu planétu Zem, ktorá nás živí.
V kategórii nájdete odporúčané zostavy pre tvorbu cenovo dostupných a pritom spoľahlivých domácich fotovoltaických elektrárni na technologickej špičke. Odporúčané zostavy sa vyznačujú jednoduchou montážou s minimálnou potrebou ďalšieho príslušenstva. Napriek tomu je vzhľadom na rôznorodosť inštalácií často potrebná odborná inštalácia. Radi Vám poradíme alebo na yáklade požiadavky odborne nainštalujeme.

Bližšie informácie po telefonickom dohovore.
Počet podkategórii: 1
počet produktov: 1

Xtend Solarmi OffGrid 600 pro napájanie AP

Solárny set, pre napájanie AP, 580Wp, 20Ah

Xtend Solarmi OffGrid 600


Solárny set OffGrid 600 je určený najmä pre poskytovateľov internetu na napájanie prístupových bodov bez prípojky na distribučnú sieť. Set je zložený pre napájanie dvoch zariadení s celkovou max. spotrebou do 15 W. Obsahuje dva výkonné solárne panely pre bezproblémové napájanie aj v zimných mesiacoch, kedy nie je dostatok slnečnej energie a dve 20Ah batérie, ktoré s veľkou rezervou pokryje aj 16 hodín tmy. Batérie sú určené pre sériové spojenie tj 24V systém. Možno ich však zapojiť aj paralelne pre 12V systém. Set obsahuje aj základné príslušenstvo pre okamžité sprevádzkovanie systému napájania vrátane 2,5m kábla na prepojenie solárneho regulátora so solárnym panelom.

Súprava neobsahuje:

Solárny kábel v prípade dlhšieho prepojenia ako 2,5m
Strešný držiak, ktorý je možné tak lepšie nahradiť v prípade iného typu umiestnenia
Drobný elektroinštalačný materiál
  499.00  s DPH
 na objednávku 

Záložné zdroje