Neprihlásený!

AMK Computer

Všetko pre vás a vaše pohodlie.


Zelená energia


Čo je "zelená energia"?
Predstavme si, že sme teraz v pohodlí domova. Okrem domáceho pohodlia chceme mať doma aj tepelnú pohodu. Teda v zime teplo, v lete potrebujeme vychladiť. Všetci vieme veľmi dobre, ako to dosiahnúť - v rodinných domoch, či v bytoch siahneme po ... ( teda nainštalujeme) centrálne vykurovanie. A v lete si nainštalujete klimatizáciu. Je to moderné a aj u nás (na Slovensku) ju mnohé domácnosti bežne používajú.
Až potiaľ je nám všetko jasné... Všteko funguje...
Všetko funguje a máme doma tepelnú pohodu. Vždy!
Vieme čo tým robíme?
Zaťažujeme našu planétu Zem, ktorá nás živí.
V kategórii nájdete odporúčané zostavy pre tvorbu cenovo dostupných a pritom spoľahlivých domácich fotovoltaických elektrárni na technologickej špičke. Odporúčané zostavy sa vyznačujú jednoduchou montážou s minimálnou potrebou ďalšieho príslušenstva. Napriek tomu je vzhľadom na rôznorodosť inštalácií často potrebná odborná inštalácia. Radi Vám poradíme alebo na yáklade požiadavky odborne nainštalujeme.

Bližšie informácie po telefonickom dohovore.
Počet podkategórii: 1
počet produktov: 1

Xtend Solarmi HybridGrid 5000

Solárna elektráreň, hybridný, 12x solárny panel, hybridný menič, regulátor, batériová zostava, zvodič, prepojovacie káble

Xtend Solarmi HybridGrid 5000 - hybridná solárna elektráreň


Xtend Solarmi HybridGrid 5000 je hybridná solárna elektráreň. Jednoduchý spôsob spojenia vlastnej výroby el. energie so zachovaním pripojenia na sieť. Ideálny spôsob zníženia nákladov za elektrinu.

Vyrábajte si vlastnú elektrinu!
Solárna elektráreň HybridGrid obsahuje aktuálnu technologickú špičku pre každú domácnosť. Súčasťou sady je revolučný hybridný menič VE-MULTI-48/3k, ktorý zahŕňa čisto sínusový menič, adaptívne nabíjanie, hybridnú technológiu PowerAssist a ďalšie funkcie pre integráciu do rôznych typov systémov. Vybavený je jedným AC vstupom pre pripojenie distribučnej siete alebo napr. generátora a výstup AC1 zaistí dodávky energie bez prerušenia. Ďalšou súčasťou zostavy je výkonný MPPT regulátor radu tracer EPsolar 8420AN a batérie.

Táto elektráreň je vhodná na inštalácie v miestach, kde dochádza k výpadkom dodávok el. energie, pretože ste plne sebestační a elektráreň pracuje v ostrovnom režime. Na túto elektráreň je možné čerpať dotácie z programu Nová zelená úsporám.

Súprava obsahuje:
12x Solárny panel celočierny Mono 380Wp
1x MPPT solárny regulátor Victron SmartSolar
1x LiFePO4 akumulátor 48V/5kWh
1x Hybridný menič Victron MultiPlus 48V/3000VA/35A-50A
1x Zvodič prepätia DS240S-130DC, 180Vdc, 50A, CE
1x Prepojovací kábel 5 m solar MC4 M/F (4mm black)
  7387.50  s DPH
 na objednávku 

Záložné zdroje