Neprihlásený!

AMK Computer

Všetko pre vás a vaše pohodlie.


Zelená energia


Čo je "zelená energia"?
Predstavme si, že sme teraz v pohodlí domova. Okrem domáceho pohodlia chceme mať doma aj tepelnú pohodu. Teda v zime teplo, v lete potrebujeme vychladiť. Všetci vieme veľmi dobre, ako to dosiahnúť - v rodinných domoch, či v bytoch siahneme po ... ( teda nainštalujeme) centrálne vykurovanie. A v lete si nainštalujete klimatizáciu. Je to moderné a aj u nás (na Slovensku) ju mnohé domácnosti bežne používajú.
Až potiaľ je nám všetko jasné... Všteko funguje...
Všetko funguje a máme doma tepelnú pohodu. Vždy!
Vieme čo tým robíme?
Zaťažujeme našu planétu Zem, ktorá nás živí.
V kategórii nájdete odporúčané zostavy pre tvorbu cenovo dostupných a pritom spoľahlivých domácich fotovoltaických elektrárni na technologickej špičke. Odporúčané zostavy sa vyznačujú jednoduchou montážou s minimálnou potrebou ďalšieho príslušenstva. Napriek tomu je vzhľadom na rôznorodosť inštalácií často potrebná odborná inštalácia. Radi Vám poradíme alebo na yáklade požiadavky odborne nainštalujeme.

Bližšie informácie po telefonickom dohovore.
Počet podkategórii: 1
počet produktov: 1

Xtend Solármy HybridGrid 8000 3f

Solárna elektráreň, hybridný, 16x solárny panel 465Wp (7,44kWp), 3x 3kW hybridný menič, 2x úložisko el. energie 5kWh (10,4kWh) LiFePO4, 2x regulátor

Xtend Solarmi HybridGrid 8000 3f


Xtend Solarmi HybridGrid 8000 je hybridná solárna elektráreň. Ide o zostavu základných komponentov na vytvorenie hybridnej solárnej elektrárne s pripojením na 3 fázy, ktoré je vhodné na spotrebu typického domu. Výkon solárnej elektrárne umožňuje pokrytie spotreby el. energie bez vykurovania od jari do jesene, kedy sa systém prepojí na sieť len vo výnimočných prípadoch potreby vyššieho výkonu.
Skladá sa z 16 ks celočiernych solárnych panelov s celkovým výkonom 8 kWp, ktoré sú cez istiace prvky pripojené k dvom MPPT solárnym regulátorom Victron SmartSolar. Tieto regulátory potom efektívne nabíja 2 batériové úložiská s celkovou kapacitou 10,4 kWh. Energiu z batérií dodáva do domu trojica hybridných meničov Victron Multiplus-II a na komunikáciu slúži modul Cerbo GX, vďaka ktorému máte aj vzdialene kompletný prehľad o stave všetkých aktívnych komponentov systému.
  12445.69  s DPH
 na objednávku 

Záložné zdroje