AMK Computer

Oficiálna stránka firmy AMK Computer

Prihlasovací formulárShow Password

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Firme AMK Computer záleží na ochrane Vašich údajov. Aj keď osobné údaje priamo nezískaváme, sú však nevyhnutné na uzavretie kúpno-predajnej zmluvy, komunikáciu s vami pri objednávke, či doručení tovaru.
Firma AMK Computer neposkytuje vaše údaje tretím stranám,. V niektorých prípadoch, ako je napríklad služba doručenie tovaru, ktorú zabezpečuje prepravná spoločnosť, je nevyhnutné k plneniu služby tieto informácie poskytnúť.
Každý u nás zaregistrovaný zákazník má prístup k svojim osobným údajom a má právo a možnosť ich spravovať podľa svojho uváženia. Chceme však upozoniť, že nie je možné objednať a ani doručiť tovar bez relevantných údajov o vašej osobe, ako sú Meno, Priezvisko zákazníka, Adresa bydliska a adresa kde doručíme tovar a pod..
Rovnako chceme podotknúť, že ako v každom e-shope, aj nás môžu nákupy uskutočňovať iba zákazníci, ktorí dorŕšili vek 16 rokov. Bližšie informácie si prečítajte v časti "GDPR"...

Home


Podkategórie:
O nás, Služby, Náš e-shop, Internet, Na stiahnutie, Katalógové listy, Vzdelávanie, Riešenia pre vás, Zelená energia, Nova Kategoria v 1,
SpäťOznamenie:
amkcomputer © 2023